Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda UEFA Europos Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti „Mlada Boleslav“ futbolininkų pranašumą.

Bendrame rezultate Lietuvos komanda nusileido 0 – 3 ir baigė savo pasirodymą šioje atrankoje.

„Mlada Boleslav“ pirmajame kėlinyje žaidė aktyviau puolime. Vasilas Kušejus pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, pastarąjį meistriškai atrėmė vartininkas. Janas Buryanas atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį blokavo varžovas. Danielis Marecekas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų. Tuo tarpu „TransINVEST“ per pirmąsias keturiasdešimt penkias žaidimo minutes atliko vos du smūgius.

„TransINVEST“ antrajame kėlinyje susikūrė savų progų. Henrique Devensas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo vartininkas. Linas Pilibaitis baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis skriejo šalia vartų. Tuo tarpu svečių atakos smaigalyje atsidūręs Lukas Masekas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose. Matyas Vojta 78-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Mlada Boleslav“ į priekį 1:0.