Danas Rapšys, Rūta Meilutytė ir Kotryna Teterevkova sekmadienio vakarą olimpiniame Paryžiaus baseine kovėsi dėl galimybės varžytis finale. Sėkmingai pasirodė D. Rapšys, kuris bendroje įskaitoje užėmė šeštą vietą ir varžysis finale, tačiau dideliu apmaudu virto R. Meilutytės pasirodymas 100 m krūtine rungtyje, kur lietuvė savo plaukime liko priešpaskutinė ir kartu su K. Teterevkova nepateko į finalą.

Atsiprašome dėl techninių nesklandumų transliacijos metu.

D. Rapšys varžėsi ketvirtajame plaukimo takelyje. Panevėžietis pirmoje distancijos atkarpoje buvo ketvirtas, tačiau finiše pagerino tempą ir užėmė trečią vietą. Lietuvio laikas 1:45, 48 min. Iš viso į finalą pateko aštuoni greičiausi plaukikai.

Geriausiasi pirmajame plaukime pasirodė amerikietis Luke'as Hobsonas (1 min. 45.19 sek.), nuo jo 0.17 sek. atsiliko vokietis Lukas Maertensas (1 min. 45.36 sek.). Po antrojo pusfinalio plaukimo paaiškėjo, kad D. Rapšio rezultatas – 6-as geriausias tarp 16 dalyvių ir lietuvis pateko į pirmadienį vyksiantį finalą.

Greičiausiai pusfinalyje plaukė kitame plaukime dominavęs rumunas Davidas Popovici, kuris distanciją įveikė per 1 min. 44:53 min.

Kotryna Teterevkova nepateko į pusfinalį

Pirmajame takelyje plaukusi K. Teterevkova po 50-ies metrų buvo penkta, tačiau antroje distancijos dalyje ji buvo lėčiausia ir nukrito į 8 vietą.

Lietuvė atplaukė per 1:07,48 min, o pirma finišavo kinė Qianting Tang (1:05:83 min.), antra baltarusė Alina Zmuška (1:05:93 min), trečia italė Benedeta Pilato (1:06:12 min.).

K.Teterevkova 100 m krūtine rungtyje Tokijo olimpinėse žaidynėse pagerino savo asmeninį rekordą (1 min. 6.82 sek.) ir užėmė 14-ą vietą. Paryžiuje jos dar laukia startas 200 m distancijoje.

K. Teterevkovos plaukimo pradžia 22:10 val.

Rūtos Meilutytės plaukimas nesusiklostė

Antrajame takelyje plaukusi R. Meilutytė galingai pradėjo ir po 50-ies metrų plaukė antra. Galiausiai lietuvei pritrūko jėgų ir ji nukrito į 7 vietą bei nepateko į finalą. Bendroje įskaitoje R. Meilutytė užėmė 10 vietą, K. Teterevkova - 16 vietą.

R.Meilutytė 100 m krūtine atrankoje užfiksavo 1 min. 6.34 sek. laiką ir buvo 11-ta, tuo tarpu K.Teterevkova su 1 min. 6.76 sek. – 15-a.

2020 m. Londono olimpinėse žaidynėse, būdama 15-os metų, R. Meilutytė iškovojo aukso medalį ir jai vis dar priklauso šios rungties Lietuvos rekordas olimpiniame baseine (1 min. 4.35 sek.).

Tai yra jau trečiosios R. Meilutytės karjeroje olimpinės žaidynės – 2016 m. Rio de Žaneire kaunietė šioje distancijoje buvo septinta.

Praėjusiais metais ji tapo 100 m krūtine rungties pasaulio čempione, o šiemet iškovojo auksą neolimpinėje 50 m distancijoje.

R. Meilutytės plaukimo pradžia 22:16 val.

Gerbiami žiūrovai, dėl virš Lietuvos siaučiančios audros, labai storų debesų, vėjo ir didelio lietaus palydovo signalas nepasiekia transliacijų centro, todėl negalime jums tiesiogiai parodyti Lietuvos plaukikų šio vakaro startų.

Atsiprašome dėl to ir sprendžiame šią techninę problemą.

Tokia transliacija olimpiados!!! Gėda...... tokios dar nebuvo....žiūrėti nesinori, geriau skaityti iš naujienų
Bl bl kur debilai. Ijunge transliacija is telefono. Parode 2min ir vel reklama. Kas per sh tv
Kodėl nacionalinis transliuotojas, išlaikomas iš valstybės biudžeto, negali rodyti transliacijos be reklamų? Kam jis reikslingas?