Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sužaistas intriguojantis Madrido derbis. Sekmadienį principiniame Madrido derbyje išvykoje žaidusi „Real“ komanda 1:1 pabaigė dvikovą prieš „Atletico“ atstovus.

Jei pirmajame kėlinyje abi komandos didesnių progų pasižymėti neturėjo, tai po pertraukos „Real“ išnaudojo savo galimybę.

Po baudos smūgio Vinicius Junioras surado laisvą Ederį Militao, o šio smūgis, po rikošeto, suspurdėjo „Atletico“ vartų tinkle.

Sužaidus 68 minutes šeimininkų gerbėjai pradėjo mėtyti daiktus į aikštę, o teisėjas priėmė sprendimą 10 minučių išsiųsti žaidėjus į rūbines. Pertraukos metu savo gerbėjus bandė raminti tiek ir „Atletico“ treneris Diego Simeone, tiek ir žaidėjai Jose Maria Gimenezas ir Koke, tačiau net ir tokie veiksmai nepadėjo nuraminti įsisiautėjusių fanų, tad pertrauka užsitęsė.

Pratęsus rungtynes „Atletico“ spaudė savo oponentus, bet jų atakose stigo tikslumo. Galiausiai fantastišką ataką surengė du po keitimo į aikštę žengę žaidėjai. Javi Galanas preciziškai tiksliu perdavimu išvedė Angelį Correa vieną prieš vartininką, o šis įveikęs vartininką pasiuntė kamuolį į vartus.

Rungtynes „Atletico“ užbaigė dešimtyje, kai paskutinėmis akimikomis už grubią pražangą raudoną kortelę gavo Marcusas Llorente.