Genujos „Sampdoria“ gynėjas Marius Stankevičius per lemiamas atsakomąsias UEFA Čempionų lygos atrankos rungtynes su Brėmeno „Werder“ ekipa prisidėjo net prie dviejų italų įvarčių, tačiau to neužteko – genujiečiai pirmavo net 3:0, bet praleido įvartį 94 min., buvo priversti žaisti pratęsimą ir jį pralaimėjo.

Po nesėkmės 1:3, patirtos prieš savaitę Brėmene, „Sampdoria“ futbolininkai per atsakomąjį mačą savo aikštėje nuo pat pirmų minučių užgulė varžovų vartus ir tai pasiteisino – jau 13 min. rezultatas buvo 2:0 jų naudai.

Iš pradžių, 8 min., G. Pazzini pasižymėjo smūgiu galva (beje, šią ataką tolimu perdavimu iš savo aikštės pusės pradėjo būtent M. Stankevičius), o  dar po 5 min. tas pats G. Pazzini įspūdingu šūviu koja po idealaus, šį kartą jau tiesioginio M. Stankevičiaus perdavimo, padvigubino persvarą.

Toks rezultatas jau tenkino Italijos komandą ir, jei dvikova būtų taip ir pasibaigusi, ji būtų patekusi į pagrindinį UEFA Čempionų lygos turnyrą. Šis išsvajotasis italų tikslas tapo dar lengviau pasiekiamas 85 min., kai po puikios kontratakos A. Cassano kulnu pelnė trečiąjį šeimininkų įvartį – 3:0.

Vis dėlto tai dar nebuvo pabaiga. Per jau pridėtą teisėjo laiką, 94 min., M. Rosenbergas smūgiu iš toli išgelbėjo „Werderį“ ir išplėšė pratęsimą. Jo metu naujai atgimusios vilties įkvėpti vokiečiai įmušė dar vieną įvartį (100 min. galingą ir taiklų smūgį iš labai toli atliko C. Pizarro) ir dramatiškai iškovojo kelialapį į Čempionų lygos varžybas – 3:2.

Lietuvis M. Stankevičius žaidė visas 120 min. ir svetainės „goal.com“ buvo pripažintas vienu iš geriausių žaidėjų savo komandoje – jo atliktas darbas aikštėje įvertintas 6,5 balo.