Anglijos „Premier" lygos 30-o turo starte svarbią pergalę iškovojo Mančesterio „United" klubas.

23

„Raudonieji velniai" savo žiūrovų akivaizdoje 2:1 (2:0) nugalėjo amžinus priešininkus iš Liverpulio.

Visus šių rungtynių įvarčius mušė tik „Old Trafford" stadiono šeimininkai.

Pirmajame kėlinyje žaidimo kontrolė priklausė Mančesterio „United" futbolininkams.

Marcusas Rashfordas per greičiau nei pusvalandį įmušė du puikius įvarčius (14 ir 24 min.) ir įpusėjus mačui Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo 2:0.

Antroje mačo dalyje vaizdas aikštelėje pakito ir iniciatyva priklausė „Liverpool" futbolininkams.

Tiesa, jiems patiems įvarčio pelnyti taip ir nepavyko. Tą už juos 66-ą mačo minutę padarė Mančesterio komandos gynėjas Ericas Bailly.

Dramblio Kaulo Kranto futbolininkas į savo vartus įmušė tokį įvartį, kurio pavydėtų bet kuris puolėjas.

Po šio epizodo svečiai iš Liverpulio tęsė vartų apgultį, tačiau išlyginti rezultato nepajėgė.

Mančesterio „United" (65 tšk.) futbolininkai po šios pergalės įtvirtino savo pozicijas antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Tuo metu „Liverpool" (60 tšk.) klubas neišnaudojo progos aplenkti „raudonuosius velnius".