Europos futbolo čempionato E grupę netikėtai laimėjo Rumunijos rinktinė, kuriai užteko lygiųjų 1:1 (1:1) su slovakais paskutiniame ture.

Įdomu tai, kad pirmą kartą Europos futbolo čempionato istorijoje visos keturios grupės komandos surinko po lygiai (4) taškus, bet rumunai pirmi dėl geresnio įmuštų-praleistų įvarčių santykio.

Slovakai liko grupėje treti ir taip pat pateko į aštuntfinalį.

Pirmajame šio vakaro mačo kėlinyje komandos apsikeitė po įvartį. Iš pradžių 24-ąją minutę po tikslaus komandos draugo perdavimo gražiu smūgiu galva pasižymėjo slovakas Ondrejus Duda.

Bet netrukus rumunai mačo rezultatą išlygino, kai po VAR peržiūros 36-ąją mačo minutę į slovakų vartus buvo paskirtas 11 m baudinys.

Jį užtikrintai realizavo Razvanas Marinas ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Po pertraukos abi komandos dar apsikeitė neblogomis atakomis, slovakai buvo arti įvarčio, bet galiausiai užfiksuotos lygiosios.

Gražiausios rungtynių akimirkos:

RUNGTYNIŲ EIGA:

Antras kėlinys:

90+2. Viskas! Rumuna tampa grupės nugalėtojais.

82 min. Abi komandos dabar jau žaidžia atsargiai. Šis rezultatas tinka tiek rumunams, tiek slovakams, nes jų kišenėje būtų bilietai į aštuntfinalį.

65 min. Oj koks slovakų smūgis... centimetrai skyrė juos nuo antrojo įvarčio.

52 min. Pavojingas slovakų bandymas, tačiau rezultatas nesikeičia.

45 min. Startas.

Pirmas kėlinys:

45+3 min. Viskas. Teisėjas skelbia pirmojo kėlinio pabaigą. Rezultatas išlieka lygus.

37 min. Už pražangą baudos aikštelėje skiriamas 11 m baudinys į slovakų vartus. Šansu pasinaudoja rumunas Razvanas Marinas ir rezultatas tampa lygus 1:1.

24 min. ĮVARTIS! Koks gražus Ondrejaus Dudos smūgis galva ir slovakai priekyje 1-0.

10 min. Abi komandos apsikečia pavojingomis atakomis, bet įvarčiais jos nevirto.

1 min. Rungtynės prasideda!