Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutinės 12-ojo turo rungtynės. Jose FC „Liverpool“ futbolininkai namuose nesugebėjo palaužti „Birmingham City“ ekipos – mačas baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:2).

Susitikimo pradžia „raudoniesiems“ nieko blogo nežadėjo. 13 min. po užsitęsusios šeimininkų atakos „Birmingham City“ vartininkas Joe Hartas net du kartus gelbėjo savo komandą nuo įvarčio, bet jis buvo bejėgis po D. Ngogo smūgio – „Liverpool“ priekyje 1:0.

Vis dėlto jau 26 min. po baudos smūgio svečių puolėjas C. Benitezas iš arti galva išlygino rezultatą – 1:1, o pačioje kėlinio pabaigoje (45 min.)  fantastišku smūgiu iš maždaug 30-35 metrų C. Jerome'as užklupo FC „Liverpool“ vartų sargą P. Reiną nepasiruošusį ir išvedė savo ekipą į priekį – 2:1.

Po pertraukos aikštėje ėmė dominuoti FC „Liverpool“ žaidėjai. Jie kūrė progas ir smūgiavo į vartus. Po D. Ngog smūgio kamuolys praskriejo šalia, S. Gerrard galva smūgiuotas kamuolys pataikę į virpstą, o J. Masherano tolimą šūvį atrėmę J. Hartas.

Vis tik 71 minutę D. Ngogas artistiškai griuvo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė labai abejotiną 11 metrų baudinį. Prie kamuolio stojusio S. Gerrardo kojos nesudrebėjo – 2:2.

Tai pirmosios „raudonųjų“ lygiosios šiame čempionate. Po jų FC „Liverpool“ su 19 taškų nukrito į septintą turnyrinės lentelės vietą, o nuo pirmaujančios „Chelsea“ atsilieka jau net 11 taškų.

Rungtynių statistika:

FC „Liverpool“ –  „Birmingham City“ 2:2 (1:2).

Įvarčiai. 13 min. D. Ngogas 1:0, 26 min. C. Benitezas 1:1, 45 min. C. Jerome'as 1:2, 71 min. S. Gerrardas (iš 11 metrų baudinio) 2:2.