Lietuvos tenisininkės - 14-metė Gabrielė Bertašiūtė ir 17-metė Lina Padegimaitė laimėjo Taline (Estija) vykusio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) IV kategorijos turnyro dvejetų varžybas.

Lietuvės pusfinalyje 6:2, 6:2 įveikė Estijos atstoves Evą Paalmą ir Tatjaną Vorobjovą, o finale 6:2, 6:3 nugalėjo danę Cecilię Lundgaard Melsted bei švedę Rebeccą Peterson.

G. Bertašiūtė ir L. Padegimaitė iš viso nugalėjo keturis duetus.

Vienetų varžybų pusfinalyje G. Bertašiūtė 7:5, 2:6, 2:6 pralaimėjo būsimai turnyro nugalėtojai 13-metei ukrainietei Marianai Zakarliuk. Gabrielė pakeliui į pusfinalį įveikė Egipto, Latvijos ir Rusijos tenisininkes.

L. Padegimaitė vienetų varžybose pralaimėjo ketvirtfinalyje.

Vaikinų dvejetų varžybų pusfinalyje 17-mečiai Julius Gotovskis ir Aleksas Tverijonas 5:7, 6:2 [6:10] pralaimėjo italui Matteo Donati ir olandui Russellui Evangelistai.

Vienetų varžybose A. Tverijonas pralaimėjo ketvirtfinalyje, o J. Gotovskis - pirmajame rate.