Suomijoje vykusiame tarptautiniame Hermano Karės (Herman Kare) vardo graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos komanda užėmė pirmąją vietą. Mūsų šalies atstovai surinko 57 taškus.

Antrąją vietą pasidalijo Norvegijos ir Rusijos sportininkai, surinkę po 46 taškus.

Svorio kategorijoje iki 96 kg Mindaugas Ežerskis iškovojo sidabro medalį, o Vilius Laurinaitis liko aštuntas.

Svorio kategorijoje iki 74 kg Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtiniai Valdemaras Venckaitis ir Aleksandras Kazakevičius pelnė atitinkamai sidabrą ir bronzą. Šiame svoryje Artūras Sekus užėmė aštuntąją vietą, o Laimonas Gečas liko 11-as.

Svoryje iki 84 kg Laimutis Adomaitis užėmė trečiąją, o Julius Matuzevičius - septintąją vietas.

Marijus Grygelis (120 kg) liko penktas, Ramūnas Dagys (60 kg) - septintas, o Edgaras Venckaitis (66 kg) - aštuntas.

33-iąjį kartą surengtame turnyre varžėsi 85 atletai iš JAV, Švedijos, Rusijos, Norvegijos, Estijos, Kroatijos, Lietuvos ir Suomijos.