Paryžiaus olimpinėse žaidynėse moterų žolės riedulio turnyro bronzą iškovojo Argentinos rinktinė, kurioje rungtyniauja ir lietuvių kilmės puolėja Julieta Jankunas.

Labai įtemptame mažajame finale argentinietės po baudinių serijos 3:2 įveikė belges. Belgės pirmavo po Emmos Puvrez įvarčio 8-ą minutę. Vėliau Agustina Gorzelany (22-ą min.) ir Agustina Albertarrio (27) persvėrė rezultatą, bet vos po kelių akimirkų Justina Rasir (27) išlygino rezultatą. Per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinukus komandos nepasižymėjo.

Baudinių serijoje tiksliai smūgiavo net 3 argentinietės – Lara Casas, Zoe Diaz de Armas ir Sofia Cairo. Belgės atsakė vieninteliu tiksliu Justine Rasir smūgiu. Baudinių serijoje progą pasireikšti gavo ir J.Jankunas, bet ją sustabdė varžovių vartininkė.

J.Jankunas Paryžiaus olimpiadoje įmušė 3 įvarčius, realizavo 1 baudinį ir buvo antra pagal rezultatyvumą Argentinos rinktinėje.

Argentiniečių žygį link didžiojo finalo pusfinalyje sustabdė aiškios favoritės olandės (0:3). Šį vakarą olandės finale susitiks su kinėmis.

J.Jankunas, kurios senelis – lietuvis, 2021 m. Tokijuje su komandos draugėmis iškovojo sidabrą. Tąkart tik finale buvo nusileista olandėms. Sidabrą argentinietės pelnė ir 2022 m. pasaulio taurės turnyre, kai finale taip pat pralaimėjo olandėms.