Pirmąsias Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių finalo serijos iki keturių pergalių rungtynes Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto „Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais šeštadienį svečiuose 79:82 (17:14, 25:17, 16:21, 21:30) pralaimėjo reguliariojo sezono nugalėtojams Zgoželeco „PGE Turow" krepšininkams.

Sėkmingiausiai svečių gretose žaidusio Donato Slaninos sąskaitoje - 17 taškų, 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos bei 3 pražangos. Per 36 su puse minutės jis pataikį 1 tritaškį iš 5, 5 dvitaškius iš 8 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

Tomas Masiulis pelnė 7 (tritaškiai 1/2, dvitaškiai 1/1, baudos 2/2) taškus, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei dukart prasižengė (21 min. 36 sek.).

Simonas Serapinas per 2 minutes ir 40 sekundžių nė karto nemetė į krepšį, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko dvi pražangas.

13 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Jovo Stanojevičius, 12 - Pape`as Snow, po 11 - Milanas Gurovičius bei Krzysztofas Roszykas.

Antrąsias finalo serijos rungtynes Zgoželece komandos žais sekmadienį.