Miunchene (Vokietija) sekmadienį baigėsi Europos vyrų sportinės gimnastikos čempionatas, kuriame sidabrą pratimuose ant skersinio iškovojo Robertas Tvorogalas!

R. Tvorogalas už savo pasirodymą finale gavo 13.900 balo. Lietuvio programos sudėtingumo lygis buvo 5.500 balo, o atlikimas įvertintas 8.400 balo. Teisėjų sprendimas varžybų komentatorius kiek nustebino, mat R. Tvorogalui buvo skirtas prastesnis įvertinimas nei atrankoje, nors pats lietuvis po finalinio pasirodymo atrodė esąs patenkintas programos išpildymu.

Po kiek laiko paaiškėjo, kad teisėjai suklydo. Lietuvio programos sudėtingumo balas turėjo būti 5.600 balo, o ne 5.500 balo. Ištaisius klaidą, R. Tvorogalo įvertinimas buvo pakeltas 0.100 balo. Tai leido R. Tvorogalui iš 4-os vietos pakilti į 2-ą ir laimėti sidabrą!

Už pratimus ant skersinio R. Tvorogalas kvalifikacijoje gavo 13.966 balo, užėmė 6-ą vietą tarp 109 sportininkų ir pateko į finalinį aštuonetą. Būtent šioje rungtyje R. Tvorogalas laimėjo 2019 m. Europos žaidynes ir 2020 m. Europos čempionatą. Šiemet jis nusprendė koncentruotis į atskiras rungtis ir daugiakovėje nestartavo.