Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsia pergalingą žygį pasiruošimo Olimpinėms Žaidynėms cikle. Šįkart Alytuje lietuviai 84:61 nepaliko vilčių Nyderlandų rinktinei.

29

Nors pirmas kėlinys buvo apylygis ir baigėsi 24:18, antrajame jau dominavo aikštės šeimininkai. Ketvirtis baigėsi 18:6, o pirmuosius taškus žaidimo metu Nyderlandai pelnė iki ilgosios pertraukos likus žaisti minutę.

Antrojoje rungtynių pusėje svečiai vėl žaidė aktyviau ir labiau lietuviams pabėgti neleido.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 16 taškų pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs Jonas Valančiūnas, 10 sumetė Paulius Jankūnas, o jaunasis Domantas Sabonis prie 8 taškų pridėjo net 12 po krepšiais sugriebtų kamuolių. Taip pat po 8 pelnė ir Mindaugas Girdžiūnas su Marium Grigoniu.

Nyderlandams 14 taškų pelnė ir 5 kamuolius atkovojo J. Kokas, 12 pridėjo J. Voornas. Po 9 sumetė W. De Jongas ir W. Brandwijkas.