2007-2008 metų sezono Lenkijos futbolo lygos taurės turnyro rungtynėse Vidas Alunderis buvo pašalintas iš aikštės, tačiau lietuvio Lubino "Zaglębie" klubas 16 komandų B grupės antrojo turo mače namuose 2:1 (1:1) įveikė Poznanės "Lech" ekipą.

Lietuvos futbolininkas po antrojo įspėjimo iš aikštės buvo pašalintas jau 35-ą minutę.

Nepilnos sudėties mačą baigė ir svečiai - 74-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Tomaszas Midzierskis.

Įvarčius nugalėtojams antradienio mače pelnė Andre Nunesas (43 min. iš 11 m baudinio) ir Szymonas Pawlowskis (60 min.).

Vienintelio įvarčio autorius "Lech" gretose - Hernanas Rengifo Trigoso (37 min.).

Kitame B grupės antrojo turo mače Vodzislavo "Odra" savo aikštėje 6:1 (4:1) sutriuškino Bytomo "Polonia" vienuolikę.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vodzislavo "Odra" 2 1 0 1 6:3 3
2. Poznanės "Lech" 2 1 0 1 3:2 3
3. Lubino "Zaglębie" 2 1 0 1 2:3 3
4. Bytomo "Polonia" 2 1 0 1 3:6 3

Pirmą nesėkmę C grupės antrojo turo mače patyrė Mindaugo Pankos Lodzės "Widzew" vienuolikė, antradienį svečiuose 2:3 (0:0) turėjusi pripažinti lydere tapusios Krokuvos "Cracovia" komandos pranašumą.

Nuo 68-os minutės šiame mače žaidęs Lietuvos futbolininkas buvo įspėtas, o įvarčius svečiams pelnė Krzysztofas Sokalskis (54 min.) bei Piotras Grzelczakas (82 min.).

Aikštės šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Pawelas Szwajdychas (62 min.), Dariuszas Pawlusinskis (65 min.) ir Bartlomiejus Dudzičius (90 min.).

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Krokuvos "Cracovia" 2 2 0 0 4:2 6
2. Lodzės "Widzew" 2 1 0 1 5:4 3
3. Balstogės "Jagiellonia" 1 0 0 1 0:1 0
4. Kielcų "Korona" 1 0 0 1 1:3 0