Ketvirtadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro atrankos pirmosiose rungtynėse „Bodrum Basketbol“ (Turkija) klubas su Laura Juškaite svečiuose net 78:36 (21:8, 22:6, 15:17, 20:5) sutriuškino Danguolės Pupkevičiūtės atstovaujamą Osnabriuko „GiroLive Panthers“ (Vokietija) ekipą.

Vos prasidėjus rungtynėms viešnios susikrovė dviženklę persvarą (14:2). Antrajame kėlinyje „Bodrum Basketbol“ pradėjo triuškinti varžoves (43:12), o po pertraukos savo pranašumą tik dar padidino.

L.Juškaitė buvo viena geriausių rungtynių žaidėjų.

Lietuvė per 25 min. 42 sek. pelnė 12 taškų (4/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų. Pagal naudingumą lietuvei prilygo tik viena komandos draugė – Tina Krajišnik (13 tšk., 13 atk. kam., 18 naud. bal.).

D.Pupkevičiūtė žaidė 15 min. 43 sek., įmetė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus prasižengė, sykį suklydo ir surinko 5 naudingumo balus. Lietuvė savo komandoje buvo trečia pagal naudingumą.

Atsakomosios rungtynės, kurios turėtų būti tik formalumas, vyks rugsėjo 25 d. Turkijoje.