Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos šešerios rungtynės.

Luisas Suarezas įmušė savo debiutinį įvartį, o „Liverpool“ erą be Fernando Torreso pradėjo įtikinama pergale 2:0 prieš „Stoke“.

Pirmajame kėlinyje svečių vartininkas Asmiras Begovičius įspūdingai atrėmė Gleno Johnsono smūgį galva, tačiau tuoj po pertraukos galingu šūviu kaire koja Liverpulio ekipą į priekį išvedė Raulis Meirelesas.

Johnas Carew kitoje aikštės pusėje smūgiavo pro šalį, o šeimininkų persvarą įtvirtino po keitimo aikštėje pasirodęs Luisas Suarezas: vienas prieš vartininką iššokęs urugvajietis jį apsivarė ir silpnai parideno kamuolį link vartų, bet, nepaisant desperatiškų gynėjo Andy Wilkinsono pastangų, jis galiausiai atsidūrė tinkle.

Rezultatai:

„Birmingham“ 2 - 2 „Man City“

4' [0 - 1] C.Tevez, 23' [1 - 1] N.Zigic, 41' [1 - 2] A.Kolarov, 77' [2 - 2] C.Gardner (iš 11 m. baudinio)

„Blackburn“ 0 - 1 Londono „Tottenham“

4' [0 - 1] P.Crouch

„Blackpool“ 1 - 3 „West Ham“

24' [0 - 1] V.Obinna, 37' [0 - 2] R.Keane, 42' [1 - 2] C.Adam, 44' [1 - 3] V.Obinna

„Bolton“ 1 - 0 „Wolverhampton“

90' [1 - 0] D.Sturridge

Londono „Fulham“ 1 - 0 „Newcastle“

67' [1 - 0] D.Duff

„Liverpool“ 2 - 0 „Stoke“

47' [1 - 0] R.Meireles, 79' [2 - 0] L.Suarez