Šeštadienį Ispanijoje komandos žaidė XII turo „Primera“ lygos varžybas. Eilinę pergalę iškovojo „Barcelona“ klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 palaužė „Zaragoza“ ekipą.

Šiose rungtynėse ir vėl žibėjo katalonų lyderis Lionelis Messi, kuris ir pelnė pirmą mačo įvartį. Argentinietis pasižymėjo 16 mačo minutę.

Visgi „Zaragoza“ po septynių minučių išlygino rezultatą. Po pakelto kampinio „Barca“ nesėkmingai išmušė kamuolį ir įvartį stipriu smūgiu pelnė Paco Montanesas. Tačiau svečiai ilgai lygiu rezultatu nesidžiaugė, nes jau 28 minutę Alexo Songo pelnytas įvartis vėl „Barcelona“ klubui suteikė lyderiaujančio komandos vaidmenį.

Iki kėlinio pabaigos Barselonos miesto klubas toliau žaidė savo „tiki-taka“ žaidimą, bet daugiau rimtų progų iki pertraukos taip ir nesukūrė ir visas veiksmas persikėlė į antrą kėlinį.

„Barcelona“ turima vieno įvarčio persvara buvo tikrai trapi, tačiau spaudimą nuo komandos pečių nuėmė neseniai tėvu tapęs Lionelis Messi, kuris 60 minutę įmušė antrą savo įvartį. Daugiau katalonams šiose rungtynėse pasižymėti nepavyko, tačiau jie nieko rimto neleido padaryti ir „Zaragoza“ žaidėjams ir „Barca“ iki mačo pabaigos išsaugojo savo turėtą pranašumą.