Skambią pergalę Turkijos čempionate iškovojo Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (15-5) komanda, kurios marškinėlius vilki Mindaugas Kuzminskas.

Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 102:98 (22:21, 24:27, 27:21, 29:29) nukovė Stambulo „Fenerbahce“ (17-3) krepšininkus ir pratęsė pergalių seriją iki keturių paeiliui laimėtų rungtynių.

M.Kuzminskas aikštėje praleido 33 minutes, pelnė 23 taškus (9/12 dvit., 0/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo, prasižengė bei surinko 22 naudingumo balus.

Nugalėtojams po 20 taškų pridėjo Errickas McCollumas (5 rez. perd.) ir Braianas Angola (5 rez. perd.).

Varžovų gretose išsiskyrė po 17 taškų surinkęs Scottie Wilbekinas (5/10 trit.) ir Jonathanas Motley (8 atk. kam.), 15 įmetė Nickas Calathesas (6 rez. perd.).

Turnyro lentelėje Izmiro komanda užima trečiąją poziciją. Pirmą ir antrą vietas dalinasi „Fenerbahce“ ir „Anadolu Efes“ ekipos.