Lietuvos dvidešimtmečių vaikinų rinktinė baigė pasirodymą Europos čempionate Graikijoje. Rungtynėse dėl 7-os vietos tragiškai iš tolimos distancijos atakavę Vytauto Pliaugos auklėtiniai 66:70 (18:24, 21:8, 9:19, 18:19)  pralaimėjo Turkijos bendraamžiams.

Motiejaus Krivo (25 naud.) vedama rinktinė iš toli atakavo vos 15 procentų taiklumu (5/33 trit.).

Dar likus 4 minutėms atrodė, kad lietuviai nebeišsigelbės, kadangi atsilikimas siekė 8 taškus – 55:63.

Vis tik Dovydas Butka pataikė iš toli, varžovai užsidirbo techninę pražangą, Liutauras Lelevičius įmetė baudą, o vėliau ir tris taškus – 62:63. Liko 3 minutės, Tamas Yildizoglu pelnė svarbius taškus Turkijai, bet atsakė ir L.Lelevičius – 64:65.

D.Butka buvo persvėręs rezultatą (66:65), bet Sametas Yigitolu krovė kamuolį į krepšį ir situacija komplikavosi – 67:66. Titas Sargiūnas nepataikė ir prasižengė, T.Yildizoglu baudas realizavo, vėliau tai padarė dar kartą ir turkai artėjo pergalės link – 70:66. Liko vos 13 sekundžių, Vytautas Pliauga paprašė pertraukėlės, bet ji vaisių nebedavė.

Lietuvos rinktinėje rezultatyvumu išsiskyrė du žaidėjai – Motiejus Krivas ir Liutauras Lelevičius, pelnę po 15 taškų. Pirmasis jų dar atkovojo 11 kamuolių. Lietuviams stigo pataikymo iš toli – 5 iš 33 tritaškių (15 proc.). Turkijos dvidešimtmečių gretose ryškiausias buvo S.Yigitoglu, įmetęs 33 taškus, atkovojęs 13 kamuolių bei rinkęs 36 naudingumo balus.

Lietuva: Liutauras Lelevičius ir Motiejus Krivas (11 atk. kam.) – po 15, Dovydas Butka 9, Dominykas Butka (6 atk. kam., 1/6 trit.) ir Rokas Jocius – po 6.

Turkija: Sametas Yigitoglu 33 (13 atk. kam.), Tanas Yildizoglu (12 rez. perd., 8 atk. kam.) ir Muranas Kuntkeris – po 7, Ege‘as Ozčelikas 6.