Vilniaus „Kibirkštis“ (0-1) sezoną Europos taurėje pradėjo triuškinančiu pralaimėjimu, kai namuose C grupėje net 50:96 (15:20, 10:25, 2:33, 23:18) nusileido Anžės „Union Feminine“ (1-0) klubui.

Varžovės nuo pat mačo pradžios įrodinėjo savo pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo 45:25. Vis dėlto trečiasis kėlinys šeimininkėms buvo absoliutus košmaras.

Jį vilnietės pralaimėjo net 2:33. Skirtumas tik dar labiau išaugo, o ketvirtasis kėlinys tebuvo tik formalumas.

Nugalėtojoms Marine Dursus surinko 18 taškų.

Vilnietėms  Taisiia Udodenko įmetė 16 taškų, Gabrielė Šulskė pelnė 10, Dalia Donskichytė pridėjo 7 taškus.