Savaitgalį Taline praūžusiame paskutiniame ketvirtajame atrankiniame Olympic Online Baltijos Pulo Lygos (OOBPL) etape vėl triumfavo estas Denis Grabe, nepalikęs jokių šansų savo varžovams, kurių į varžybas susirinko net 59. Laimėjęs visus šių metų OOBPL atkrentamuosius etapus, D. Grabe užtikrintai įsitaisė pirmoje varžybų reitingo pozicijoje, teigiama pranešime spaudai.

Finale D. Grabe nugalėjo kraštietį K. Hinn rezultatu 8:5. Trečiąsias vietas tarpusavy pasidalino lietuvis Saulius Vaitukaitis ir latvis E. Pēteris.

Iš vienuolikos varžybose dalyvavusių Lietuvos sportininkų geriausią rezultatą pademonstravęs S. Vaitukaitis bendrame reitinge užėmė septintąją vietą. Taip pat gerų rezultatų pasiekė Mindaugas Gedvygas, Remigijus Kavalnis, Henrikas Strolis ir Rokas Grikšelis, visi žaidę aštuntfinalio kovose ir visi patekę tarp 36 stipriausių šių metų OOBPL reitingo sportininkų.

Moterų grupėje šįkart nepralenkiama buvo Latvijos atstovė Anna Prisjažnuka. Ji finaliniame susitikime 6:4 nugalėjo Lietuvos sportininkę Agnę Jarušauskaitę. Pastaroji  bendroje OOBLP įskaitoje net ir su šiuo sidabru vis tiek užėmė pirmąją reitingo poziciją. Kita lietuvė, Simona Milišauskaitė drauge su Estijos sportininke Anna Grintsuk buvo apdovanotos trečiosios vietos medaliais.

Finaliniame 2012 metų OOBLP etape, kuris lapkričio 3-4 dienomis vyks Vilniuje naujai atidaromame biliardo klube „Pool Masters“ (S. Stanevičiaus g. 23), varžysis 36 vyrų ir 16 moterų reitingo lyderių. Mūsų šalį finalinėse varžybose atstovaus 14 lietuvių ir net 10 lietuvaičių. Lygos organizatoriai maloniai kviečia visus atvykti stebėti finalinių tikrų profesionalų kovų.