Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (0-6) komanda lieka vienintele, kuri dar neiškovojo pergalių šiame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone. Šįkart Jonavos „CBet“ (3-3) klubas pasiekė pergalę Kėdainiuose – 105:93 (30:22, 21:22, 28:19, 26:30).

Šios komandos tarpusavyje buvo susitikusios ir Citadele KMT, tada pergalę „CBet“ šventė 93:80.

Ant geros bangos esanti „CBet“ laimėjo trečias rungtynes paeiliui „Betsafe-LKL“. Visos jos buvo laimėtos pelnius daugiau nei 100 taškų.

Rungtynės prasidėjo gana lygia kova, tačiau jau pirmo ketvirčio gale Martynas Arlauskas ir Erikas Venskus suteikė labiau apčiuopiamą persvarą Jonavos komandai – 30:22.

Lukas Kreišmontas vos prasidėjus antram ketvirčiui dar pataikė tritaškį (33:22), bet tolimais metimais atsakė ir Amitas Ebo su Leslie Nkereuwemas – 29:33. Nors priartėti šeimininkams pavyko, svečiai vėl organizavo spurtą (40:29), o po dviejų kėlinių „CBet“ buvo priekyje 51:44.

12:0 – taip atrodė jonaviečių atkarpa iškart po didžiosios pertraukos. „CBet“ siekė perlaužti rungtynes ir išsiveržė priekin jau 63:44. Pirmuosius ketvirčio taškus „Nevėžis-Optibet“ rinko prabėgus beveik 5 minutėms. Nepaisant to, kad lyderystę rodyti bandė A.Ebo ir Josephas Girardas, prieš lemiamą kėlinį kėdainiečiai turėjo solidų deficitą – 63:79.

Mihkelas Kirvesas, susižeidęs kelį, paliko aikštę trečiojo kėlinio gale.

E.Venkus, B.Blyzniukas ir L.Kreišmontas savo metimais siuntė į nokdauną Kėdainių klubą – 93:67. Nors liko dar pusė ketvirčio, intrigos „Nevėžis-Optibet“ neatkūrė.

„Nevėžis-Optibet“: Josephas Girardas 23 (3/11 trit., 5 rez. perd.), Fajrudinas Manjgafičius 14, Leslie Nkeweuwemas 13, Amitas Ebo (4/12 metimai, 11 rez. perd.) ir Nedas Motvila – po 10.

„CBet“: Dominicas Brewtonas 21, Bogdanas Blyzniukas 18, Lukas Kreišmontas 14, Simas Jarumbauskas 12, Erikas Venskus 11.