Utenos „Juventus“ krepšininkai metė rimtą iššūkį Kauno „Žalgiriui“, tačiau ketvirtajame kėlinyje Paulius Jankūnas ir Lukas Lekavičius sunaikino intrigą. Žalgiriečiai išsivežė pergalę iš Utenos 88:73 (22:23, 21:14, 19:24, 26:12) ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Intriga. Nors daugelis tikėjosi lengvo „Žalgirio“ pasivaikščiojimo Utenoje, „Juventus“ kibo į atlapus čempionams ir įnešė intrigos. Po trijų kėlinių žalgiriečių persvara siekė vos vieną tašką (62:61).

Namų darbai. „Juventus“ padarė išvadas stabdydami Paulių Jankūną. Pirmosiose rungtynėse „Žalgirio“ kapitonas surinko 18 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 32 naudingumo balus, bet iki ketvirtojo kėlinio puolėjas buvo atlikęs tik du metimus ir pasižymėjo 6 taškais.

Neatlaikė. Tačiau P.Jankūnas prabilo svarbiausiu metu. Pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje aukštaūgis pelnė 6 taškus ir labiausiai prisidėjo prie žalgiriečių spurto, po kurio svečiai atitrūko 74:65. Beje, P.Jankūnas vis tiek užbaigė rungtynes su dvigubu dubliu (14 tšk., 10 atk. kam.).

Taškas. Utenos klubą pribaigė Lukas Lekavičius. Žalgirietis vos per pusantros minutės pelnė net 10 taškų iš eilės ir padidino skirtumą iki 82:65.

Gretos. Traumos ir netikėtos netektys gerokai išretino Utenos komandą. Rungtynėse su žalgiriečiais pasirodė tik aštuoni „Juventus“ žaidėjai.

Pražangos. Abiejų komandų žaidėjai prisirinko daug pražangų. Dėl išnaudoto limito rungtynės anksčiau laiko baigėsi „Juventus“ aukštaūgiui Egidijui Dimšai, dar du uteniškiai surinko po 4 pražangas. „Žalgirio“ gretose po 4 pražangas surinko trys krepšininkai.

Tvarkaraštis. Trečiosios serijos rungtynės „Žalgirio“ arenoje vyks pirmadienį 19 val.

Rezultatyviausi. „Juventus“: E.Želionis ir A.Urbutis po 14, S.Kulvietis ir L.Samėnas po 12, M.Linkevičius 10.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 14 (10 atk. kam.), M.Pocius ir L.Lekavičius po 13, E.Ulanovas 10.