Kanadoje vykstančio ITF serijos moterų teniso turnyro dvejetų pusfinalyje penktadienį Justina Mikulskytė su amerikiete Christina Rosca per pusantros valandos 6:2, 5:7, [3:10] pralaimėjo prieš pirmas pagal skirstymą belges – Magali Kempen ir Larą Salden.

J.Mikulskytė ir Ch.Rosca pirmąjį setą sužaidė labai užtikrintai. Jos praktiškai neklydo savo padavimų metu, o seto pabaigoje realizavo du „break pointus“ ir spurtavo 5:0 (1:2, 6:2).

Antrojo seto pradžioje lietuvė su porininke neišlaikė 2 geimų persvaros (2:0, 2:2). Devintajame geime J.Mikulskytė su Ch.Rosca dar kartą perėmė iniciatyvą (5:4), o dešimtajame geime savo padavimų metu buvo per tašką nuo pergalės, bet tą progą iššvaistė. Vėliau dvyliktajame geime lietuvė su porininke dar kartą pralaimėjo savo padavimų seriją, o mačo pratęsimą baigė pralaimėdamos net 7 taškus iš eilės (3:3, 3:10).

Lietuvė su porininke pelnė 836 JAV dolerius ir po 29 WTA dvejetų reitingo taškus.

Vienetų varžybose 28-erių J.Mikulskytė (WTA-218) nukeliavo iki aštuntfinalio, kuriame per 1 valandą 43 minutes 4:6, 4:6 pralaimėjo prieš 19-metę kanadietę Kaylą Cross (WTA-329), prieš porą metų ITF jaunių (iki 18 metų) reitinge buvusiai 15-oje vietoje. J.Mikulskytei atiteko 9 WTA vienetų reitingo taškai ir 935 JAV doleriai.

ITF serijos moterų teniso turnyro Kanadoje prizų fondą sudaro 60 tūkst. JAV dolerių.