Šeštą nesėkmę 22-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė, tačiau penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderio poziciją išsaugojo Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" klubas.

Antradienį svečiuose 20,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Raptors" krepšininkai 101:105 (33:26, 30:29, 25:26, 13:24) turėjo pripažinti aštuntą pergalę iš eilės iškovojusios bei ketvirtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Klivlando "Cavaliers" (13 pergalių ir 7 pralaimėjimai) komandos pranašumą, nors trečiajame kėlinyje dar turėjo 14 taškų pranašumą.

Starto penkete žaidęs lietuvis vėl pasižymėjo dvigubu dubliu - pelnė 18 taškų ir po krepšiais atkovojo 15 (5 - puolime) kamuolių. Be to, jis trissyk suklydo bei dukart prasižengė. Per 36 su puse žaidimo minutės (36:30) J.Valančiūnas pataikė 6 dvitaškius metimus iš 7 ir realizavo visus 6 baudų metimus.

18 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Terrence'as Rossas, 16 - Kyle'as Lowry'is (14 rezultatyvių perdavimų), po 12 - Jamesas Johnsonas ir Patrickas Pattersonas, 10 - Amiras Johnsonas.

Arenos šeimininkų gretose 35 taškais (10 - per ketvirtąjį kėlinį) prie pergalės prisidėjo LeBronas Jamesas (4 rezultatyvūs perdavimai), pataikęs 2 tritaškius iš 5, 10 dvitaškių iš 16 ir realizavęs visus 9 baudų metimus.

18 taškų nugalėtojams pelnė Dionas Waitersas, 17 - Kevinas Love'as, 13 - Kyrie'is Irvingas, po 8 - Andersonas Varejao ir Tristanas Thompsonas.

Paskutinį kartą NBA čempionate aštuonias pergales iš eilės "Cavaliers" krepšininkai iškovojo 2010 metų kovo mėnesį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.