„Kai augau, NBA lygoje žaidė Peja Stojakovičius ir Vlade Divacas, – dokumentiniame filme „Road to Gold“ pasakojo Jokičius. – Žinoma, visi žavėjosi Magicu Johnsonu, Michaelu Jordanu, Shaquille'u O'Nealu. Be abejo, Kobe Bryantas, LeBronas Jamesas... Tačiau aš visada žavėjausi Timu Duncanu ir Dirku Nowitzki. O Tracy McGrady man buvo ypatingas, unikalus talentas, kurio beveik neįmanoma sustabdyti. Niekada anksčiau jo neminėjau, bet štai – Tracy McGrady.“
Šiuo metu 30-metis Jokičius demonstruoja įspūdingą statistiką – vidutiniškai pelno 29,7 taško, atkovoja 12,7 kamuolio ir atlieka 10,9 rezultatyvaus perdavimo.
Tuo tarpu 45-erių NBA legenda McGrady geriausius karjeros metus išgyveno Hjustono „Rockets“ ekipoje. 2004–2009 m. jis rinko vidutiniškai po 22,6 taško per rungtynes ir buvo vienas ryškiausių NBA veidų.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!