Antrąją pergalę iš eilės Eurolygos jaunimo turnyro B grupėje iškovojo ir vienvalde grupės lydere tapo Kauno „Žalgirio“ ekipa, kuri antrosiose rungtynėse 84:71 (18:19, 15:15, 23:16, 28:21) įveikė pirmąją nesėkmę patyrusią Liublianos „Union Olimpija“ komandą.

„Žalgirio“ ekipa įspūdingai pradėjo rungtynes ir po Dovydo Rediko, Egidijaus Mockevičiaus ir Edgaro Ulanovo metimų sužaidus keturias minutes jau turėjo dviženklį pranašumą – 11:0. Nors netrukus kauniečių persvara dar labiau išaugo (15:2), Slovėnijos klubas į tai atsakė spurtu 15:1 ir prasidėjus paskutinei pirmojo kėlinio minutei žalgiriečiai jau buvo priversti vytis varžovus – 16:17. Kėlinio pabaigoje „Union Olimpija“ krepšininkai išsaugojo minimalią persvarą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 19:18.

Antrasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai. Tris su puse minutės abi komandos nepelnė nei taško, tačiau įpusėjus kėliniui slovėnai padidino savo pranašumą iki penkių taškų – 25:20. Nors Vytenio Čižausko, E. Mockevičiaus ir E. Ulanovo pastangomis kauniečiams pavyko išlyginti rezultatą (27:27), Liublianos klubas vėl išsiveržė į priekį – 29:27. „Union Olimpija“ komandai nežymų pranašumą pavyko išlaikyti iki pat didžiosios pertraukos ir po dviejų kėlinių žalgiriečiai toliau buvo priversti vytis varžovus – 33:34.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ ekipa pradėjo rungtyniauti kur kas sėkmingiau ir sužaidus keturias minutes D. Redikas dvitaškiu gražino Lietuvos komandai dviženklę persvarą – 46:35. Likus žaisti dvi minutes iki kėlinio pabaigos „Žalgirio“ pranašumas siekė dvylika taškų (53:41), tačiau likusią atkarpą „Union Olimpija“ krepšininkai laimėjo 9:3 ir po trijų ketvirčių kauniečiai pirmavo šešiais taškais – 56:50.

Lemiamame ketvirtyje kauniečiai iniciatyvos iš savo rankų jau neišleido. Sužaidus dvi minutes „Žalgirio“ klubas dar kartą susigrąžino dviženklį pranašumą (66:55) ir jį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Dvikovą kauniečiai laimėjo rezultatu 84:71 ir iškovojo antrąją pergalę turnyre.

„Žalgiris“: R. Jakštas 20 (dvitaškiai 8/10, 15 atk. kam.), E. Ulanovas 19 (7 atk. kam.), D. Redikas 13, V. Čižauskas 12, E. Mockevičius 11 (11 atk. kam.), A. Butkevičius 7, S. Kymantas 2.

„Union Olimpija“: J. Spanas (10 rez. perd.) ir F. Petrovičius – po 19, B. Radulovičius 13, Z. Markus 8.