Penktadienį Kaune prasidėjusio Eurolygos jaunių (iki 18 metų) turnyro „Nike International Junior Tournament“ atrankos varžybų pirmosiose A grupės rungtynėse Kauno „Žalgirio“ krepšininkai 100:65 (26:21, 21:9, 34:12, 19:23) nugalėjo „Vaerlose BBK“ (Danija) ekipą.

Kauno komandai Tomas Dimša pelnė 19 taškų, Marius Grigonis – 18, Justas Tamulis – 16, Simonas Januškis ir Rokas Gustys – po 10, Mantvydas Staselis – 8, Lukas Lekavičius – 6, Simas Raupys – 5, Paulius Šatkus – 4, Tomas Miškinis ir Kent-Kaarel Vene – po 2. Danijos klubui 18 taškų pelnė Davidas Knudsenas.

Jaunieji „žalgiriečiai“ pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 38-41, bet taikliau atakavo iš visų pozicijų.

„Žalgiris“ penktadienį dar susitiks su „Topsportschool VBL“ (Belgija) krepšininkais.

Turnyre Kaune dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Grupių nugalėtojos pateks į finalą, o turnyro čempionai pelnys kelialapį į pagrindinį „Nike International Junior Tournament“ turnyrą, vyksiantį Stambule (Turkija) Eurolygos finalo ketverto varžybų metu.

„Žalgiris“ antrąjį susitikimą žais penktadienį 20.45 valandą su Antverpeno „Topsportschool VBL“ jaunimu, kuris turnyrą pradėjo lengva pergale 105:76.