Trečią pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Toronto "Raptors" (32 pergalės ir 25 pralaimėjimai) klubas su Jonu Valančiūnu.

Antradienį svečiuose "Raptors" komanda beveik 13 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 99:93 (23:17, 24:24, 21:28, 31:24) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusius bei dešimtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius Klivlando "Cavaliers" (22 pergalės bei 36 pralaimėjimai) krepšininkus.

Starto penkete žaidęs lietuvis nugalėtojams pelnė 2 taškus, po krepšiais atkovojo 6 (2 - puolime) kamuolius, blokavo varžovo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė. Per 17 su puse žaidimo minučių (17:25) J.Valančiūnas, kuris antroje mačo pusėje žaidė vos 7 minutes, pataikė 1 dvitaškį metimą iš 2.

33 taškais (16 - per ketvirtą kėlinį) prie šeštosios pergalės per septynis paskutiniuosius mačus prisidėjo DeMaras DeRozanas, 19 - Terrence'as Rossas, 15 - Greivis Vasquezas, 13 - Kyle'as Lowry'is, 9 - Amiras Johnsonas.

Arenos šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Kyrie'is Irvingas (25 tšk.), Spenceris Hawesas (15 tšk.), Tristanas Thompsonas (13 tšk.), Jarrettas Jackas (12 tšk.), Matthew Dellavedova (10 tšk.), Luolas Dengas ir Tyleris Zelleris (po 8 taškus).

"Cavaliers" gretose dėl traumų nerungtyniavo Andersonas Varejao, Dionas Waitersas ir C.J. Milesas.