Antrąją pergalę iš eilės Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo Jono Kazlausko vadovaujamas Maskvos CSKA (2/0) klubas, kuris savo aikštelėje be didesnio vargo 96:68 (23:21, 25:15, 26:17, 22:15) nugalėjo Turkijos čempionę Stambulo „Anadolu Efes“ (1/1) komandą.

Maskviečiams tai jau yra dvyliktoji pergalė iš eilės šio sezono Eurolygos turnyre.

Įpusėjus trečiajam kėliniui po Milošo Teodosičiaus ir Viktoro Chriapos tolimų metimų Rusijos čempionų persvara šoktelėjo iki dvidešimties taškų (58:38), o abiem krepšininkams pakartojus analogiškus metimus skirtumas tapo nepadorus - 64:38.

Nors paskutiniame ketvirtyje J.Kazlauskas leido pailsėti pagrindinės sudėties krepšininkams, skirtumas ne tik nesumažėjo, bet ir dar labiau išaugo - 96:68.

Rusijos čempionai šiose rungtynėse pataikė 13 tolimų metimų iš 27 bandymų.

Nugalėtojams Ramūnas Šiškauskas per 27 minutes surinko 5 (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 1/3) taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį bei kartą pažeidė taisykles.

Darjušas Lavrinovičius aikštelėje praleido 13 minučių, per kurias pelnė 6 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 0/3, baudos 2/2) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei 2 sykius prasižengė.

CSKA: A.Kirilenko 15 (8 atk. kam., 30 naud. bal.), N.Krističius 14, M.Teodosičius 13, V.Chriapa (8 atk. kam.) ir A.Švedas - po 11.

„Anadolu Efes“: S.Vujačičius 21 (dvitaškiai 7/9), S.Baračas 15 (dvitaškiai 5/5, baudos 5/5), S.Guleras ir D.Savanovičius (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 1/6) - po 7.