FA „Šiauliai“ UEFA Europos Konferencijų lygos pirmojo atrankos etapo rungtynėse namuose 0:2 turėjo pripažinti „Levadia“ futbolininkų pranašumą.

Richie Musaba jau 7-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Levadia" į priekį 1:0. Netrukus puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Davis Ikaunieks, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio. Felipe Felicio 23-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Estai likusį laiką ir toliau žaidė aktyviau pirmajame kėlinyje bei atliko 12 smūgių, kai tuo tarpu šiauliečiai vos 3.

Šiauliečiai antrajame kėlinyje žaidė aktyviau puolime ir ieškojo savo progų. Donatas Kazlauskas 72-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose. Danielis Romanovskis 79-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Marko Oliverio Roosnuppo rungtynių pabaigoje smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.