Trečiadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ 28 turo rungtynėse „Valencia“ netikėtai savo aikštėje turėjo pripažinti „Zaragoza“ futbolininkų pranašumą.

Devyniese rungtynes baige visiški Ispanijos pirmenybių autsaideriai pačioje rungtynių pradžioje praleido įvartį, tačiau dar iki pertraukos „Zaragoza“ saugas Apono rezultatą išlygino. Likus žaisti 13 minučių iki rungtynių pabaigos tas pats Apono pelnė pergalę atnešusį įvartį.

Kitame susitikime Madrido „Athletic“ dėka puolėjo Falcao dublio įveikė Bilbao „Athletic“, kurie per pridėtinį laiką dar suspėjo sukurti mažą intrigą, kai per pirmą pridėtinio laiko minutę įvartį pelnė gynėjas Javieras Martinezas.

23:00 val. Lietuvos įvyks dar vienos Ispanijos čempionato rungtynės tarp „Villarreal“ ir Madrido „Real“.

Rezultatai:

„Valencia“ 1-2 „Zaragoza“

9' [1-0] P.Hernandez, 30' [1-1] Apono (iš 11 m. baudinio), 77' [1-2] Apono.

San Sebastiano „Real Sociedad“ 1-3 Valensijos „Levante“

6' [1-0] C.Vela

11' [1-1] Barkero (iš 11 m. baudinio), 45' [1-2] A.Kone, 90+3' [1-3] X.Torres.

Chichono „Sporting“ 2-3 „Mallorca“

30' [0-1] Nunes, 38' [1-1] A.Colunga, 46' [1-2] P.Orfila Artime (į savus vartus), 66' [2-2] Botia, 77' [2-3] A.Jimenez.

Madrido „Athletic“ 2-1 Bilbao „Athletic“

50' [1-0] Falcao, 71' [2-0] Falcao, 90+1' [2-1] J.Martinez.