Specialioje TV3 laidoje, skirtoje Europos futbolo čempionatui, žurnalistas Mantas Krasnickas ir treneris Valdas Dambrauskas aptaria įspūdingą Turkijos ir Sakartvelo mūšį, svarsto dėl portugalų pajėgumo, žvelgia į Kroatijos ir Vokietijos šansus Senojo žemyno pirmenybėse.

Euro 2024“ turnyrą pergalingai pradėjo Turkijos rinktinė. Pirmajame ture puikius įvarčius pelnę turkai 3:1 nugalėjo Sakartvelo atstovus.

Kol kas vieną gražiausių čempionato įvarčių įmušė Arda Guleras. Jis 65-ą minutę pasižymėjo smūgiu iš toli.

19-metis A.Guleras šiuo įvarčiu įsirašė į istoriją. Jis tapo pirmu jaunesniu nei 20-ies metų futbolininku nuo 2004 m., kuris debiutą Europos čempionate pažymėjo įvarčiu. Prieš 20 metų tą patį padarė Cristiano Ronaldo, įmušęs įvartį į graikų vartus.

Pergale „Euro 2024“ pirmenybes pradėjo ir Portugalijos rinktinė. Pirmajame kėlinyje abi ekipos nepasižymėjo, o visi trys įvarčiai krito antroje rungtynių pusėje. Pergalingo įvarčio autoriumi per teisėjo pridėtą laiką tapo Francisco Conceicao. Po kelių akimirkų Roberto Martinezo auklėtiniai šventė pergalę 2:1 (0:0).

Įžvalgas apie svarbiausias čempionato akimirkas išgirskite laidoje Futbolo pulsas! Laidos metu žiūrovai kviečiami spėti rungtynių rezultatus ir transliacijos metu užduoti klausimus laidos vedėjams „YouTube“ platformoje.

Visas Europos futbolo čempionato naujienas galite sekti specialiame polapyje.