Specialioje TV3 laidoje „Futbolo pulsas“, skirtoje Europos futbolo čempionatui, žurnalistas Mantas Krasnickas ir treneris Mantas Tamulionis aptaria Anglijos rinktinės stebuklingą išsigelbėjimą, užverčia paskutinį Sakartvelo pasakos puslapį bei žvelgia į pirmadienį laukiantį Europos milžinų susirėmimą.

Anglijos rinktinė pratęsė pasirodymą Europos čempionate, nors pirmieji rungtynėse 24-ą minutę pasižymėjo slovakai. Dar vienas blankias rungtynes žaidę Europos vicečempionai pratęsimą išplėšę tik per teisėjo pridėtą laiką pačioje mačo pabaigoje, kai įvarčiu per save pasižymėjo jaunasis Jude'as Bellinghamas. Pratęsimo metu Anglija atrodė išsaugojusi daug daugiau jėgų ir po greito Hary Kane'o įvarčio šventė pergalę 2:1.

Įžvalgas apie svarbiausias čempionato akimirkas išgirskite laidoje Futbolo pulsas! Laidos metu žiūrovai kviečiami spėti rungtynių rezultatus ir transliacijos metu užduoti klausimus laidos vedėjams „YouTube“ platformoje.

Visas Europos futbolo čempionato naujienas galite sekti specialiame polapyje.