Triuškinančia pergale sezoną UEFA Čempionų lygoje pradėjo praėjusiame sezone visą Europą įspūdingu žaidimu hipnotizavusi ir Vokietijos pirmenybes laimėjusi Lėverkuzeno „Bayer“. Xabi Alonso auklėtiniai svečiuose jau pirmajame kėlinyje keturiais įvarčiais nokautavo Roterdamo „Feyenoord“, o antroje mačo pusėje demonstravo patikimą gynybą.

Įvarčių sąskaitą debiutuodamas Čempionų lygoje jau 5-ą minutę atsidarė kylanti Vokietijos futbolo žvaigždė Florianas Wirtzas, išnaudojęs po perimto kamuolio atsivėrusią erdvę 1:0.

21-erių vidurio saugą šiuo metu Vokietijos klubas vertina 130 mln. eurų suma.

Antrą įvartį 30-minutę po sumaišties Nyderlandų ekipos baudos aikštelėje pelnė Alejandro Grimaldo 2:0, o trečiasis krito jau po 6 minučių, kai tas pats F. Wirtzas sulaukė jau antrojo tikslaus Jeremy Frimpongo perdavimo į baudos aikštelę ir vienu lietimu nukreipė kamuolį į Timono Wellenreutherio ginamus vartuis 3:0.

Aikštės šeimininkų agonija tęsėsi ir kėlinio pabaigoje, kai grubiai suklydo T. Wellenreutheris, nesugavęs ore „Bayer“ gynėjo Edmondo Tapsobos galva atlikto smūgio 4:0.

Antrajame kėlinyje X. Alonso ekipa žaidė drausmingai gynyboje ir išlaikė savo vartus sausus bei šventė pergalę 4:0.

Kitame Čempionų lygos ture „Bayer“ žais su „AC Milan“, o „Feyenoord“ išvykoje kausis su „Girona“.

Lisabonos „Benfica“ šventė pergalę Serbijoje

lgamečiai Čempionų lygos dalyviai Lisabonos „Benfica“ įrodė savo pranašumą prieš ketvirtą kartą į pajėgiausio Europos futbolo turnyro grupių etapą patekusią Belgrado „Crvena zvezda“ 2:1 (2:0).

Pirmajame kėlinyje jau 9-ą minutę pasižymėjo turkas Keremas Akturkoglu 1:0, o antrą įvartį 29-ąją pelnė kitas turkas Orkunas Kokcu 2:0.

Rezultatą Serbijos čempionams pavyko išlyginti 89-ą minutę, kai pasižymėjo krašto puolėjas iš Angolos Milsonas 2:1.

Visgi per likusį laiką aikštės šeimininkai intrigos nesukūrė ir Portugalijos ekipa turnyrą pradėjo įsirašydama 3 taškus.

„Benfica“sekančiame ture kausis su Madrido „Atletico“, o serbai išvykoje žais su Italijos čempionais Milano „Inter“.