Italijos čempionate sekmadienį sužaistos septynerios rungtynės. Proga padinti pranašumo prieš artimiausius persekiotojus nepasinaudojo lyderis „Milan“, sužaidęs tik lygiosiomis 1:1 su buksuojančia „Lecce“.

Antrojo kėlinio pradžioje Milano komanda pirmavo, kai įspūdingą įvartį iš toli pelnė švedas Zlatanas Ibrahimovičius, bet 82 minutę Rubenas Olivera atstatė pusiausvyrą. Iškovojusi tašką „Milan“ ekipa lenkia „Napoli“ ir Romos „Lazio“ keturiais taškais.

Sostinės vienuolikė sekmadienį iškovojo pirmą pergalę šiais metais, 1-0 įveikusi Genujos „Sampdoria“. Likus šešioms minutėms iki dvikovos pabaigos pergalingą įvartį įmušė čekas Liboras Kozakas.

Sunkią pergalę namie iškovojo Turino „Juventus“ ekipa, 2-1 įveikusi „Bari“. Alessandro Del Piero išvedė šeimininkus į priekį puikiu baudos smūgiu, tačiau tuoj po pertraukos Gergely Rudolfas atstatė pusiausvyrą.

Visgi 79 minutę tiksliu smūgiu pergalę išplėšė Alberto Aquilani.

Rezultatai:

„Cagliari“ 3 - 1 „Palermo“

23' [1 - 0] A.Matri, 48' [2 - 0] R.Acquafresca, 50' [2 - 1] J.Pastore, 54' [3 - 1] D.Biondini

„Brescia“ 2 - 0 „Parma“

45' [1 - 0] F.Bega, 88' [2 - 0] A.Diamanti, 29' iš aikštės pašalintas M.Paci („Parma“)

„Catania“ 1 - 1 Veronos „Chievo“

29' [1 - 0] M.G.Lopez (iš 11 m. baudinio), 65' [1 - 1] S.Pellisier

„Cesena“ 0 - 1 „Roma“

89' [0 - 1] M.Pellegrino (į savus vartus)

„Genoa“ 2 - 4 „Udinese“

27' [0 - 1] P.Armero, 45' [1 - 1] O.Milanetto, 56' [1 - 2] A.Di Natale, 58' [2 - 2] M.Destro, 70' [2 - 3] A.Sanchez, 90' [2 - 4] G.Denis

Turino „Juventus“ 2 - 1 „Bari“

43' [1 - 0] A.Del Piero, 57' [1 - 1] G.Rudolf, 79' [2 - 1] A.Aquilani

Romos „Lazio“ 1 - 0 Genujos „Sampdoria“

84' [1 - 0] L.Kozak, „Lecce“ 1 - 1 „Milan“

49' [0 - 1] Z.Ibrahimovic, 82' [1 - 1] R.Olivera