Londono „Chelsea“ klubas išsikapstė iš nepavydėtinos padėties ir šventė gyvybiškai svarbią pergalę kovoje dėl europinių pozicijų. Mauricio Pochettino auklėtiniai išvykoje 3:2 (1:0) įveikė „Nottingham Forest“, nors šie dar 75 minutę pirmavo 2:1.

Po 36 turų „aristokratai“ susilygino su „Newcastle“ ir abi komandos dabar turi po 57 taškus. 6 vietą Anglijoje užėmusi ekipa galės varžyti Konferencijų lygos atrankoje, o Londono klubas dabar žengia septintas.

Įvarčius „Chelsea“ klubui pelnė Mykhailo Mudrykas, Rahimas Sterlingas ir Nicolas Jacksonas.

„Nottingham Forest“ į priekį 16-ą rungtynių minutę išvedė Willy Boly. Vėliau „Chelsea“ vartininką itin tiksliu smūgiu nuginklavo buvęs šio klubo žaidėjas ir akademijos auklėtinis Callumas Hudsonas-Odoi, po kurio įvarčio aikštės šeimininkai pirmavo 2:1.

Jį „Chelsea“ praėjusią vasarą „Nottingham Forest“ klubui pardavė už 5 mln. svarų sterlingų.

Puikias rungtynes nuo suolo sužaidė Reece'as Jamesas. Krašto gynėjas sužaidė pirmą mačą po 5 mėnesių ir vos po 3 minučių nuo pasirodymo aikštėje atliko rezultatyvų perdavimą N. Jacksonui. Už komandą įkvėpusią pergalę R. Jamesas pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju.

Aštuntoje „Premier“ lygos vietoje su 54 taškais dabar žengia „Manchester United“, kuris už „Newcastle“ ir „Chelsea“ yra sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau ir rytoj susitiks su Londono „Arsenal“.