Sekmadienį (05.04) Panevėžio centre rinkosi bėgimo entuziastai iš visos Lietuvos. Apie 400 mėgėjų ir profesionalų varžėsi „EUROVAISTINĖS 10 km bėgimo taurės“ trečiajame etape. Kartu su bėgimo mėgėjais 5 kilometrų trasą įveikė ir daugkartinė Lietuvos futbolo čempionė – Panevėžio „Ekrano“ komanda.

10 kilometrų distancijoje nepralenkiamas buvo Justinas Beržanskis, atstumą įveikęs per 30 minučių ir 48 sekundes. Antrasis liko Valdas Dopolskas (31:55), trečias – Aurimas Skinulis (32:04).

Moterų 10 kilometrų bėgime triumfavo Milda Vilčinskaitė (35:11). Trečią kartą „EUROVAISTINĖS 10 km bėgimo taurėje“ dalyvavusi sportininkė trečią kartą pagerino asmeninį rezultatą ir įveikė pagrindinę konkurentę Vaidą Žūsinaitę, kuri atsiliko 10 sekundžių ir liko antra (35:21). Trečią vietą moterų bėgime užėmė Dainora Masiulienė (46:42).

Vyru 5 kilometrų bėgime greičiausias buvo Artūras Meška (15:58). Antras finišavo Regimantas Tarasevičius (16:12), trečias – Simonas Steponavičius (16:29).

Greičiausias iš žiūrovų audringai palaikomo Panevėžio „Ekrano“ buvo puolėjas Lukas Baranauskas, distanciją įveikęs per 18 minučių ir 9 sekundes.

Moterų bėgime 5 kilometrus greičiausiai įveikė Nadežda Roždestvenskaja (19:42). Antra liko Agnė Šukytė (20:59), trečia – Renata Druskytė (21:52).

Kitas „EUROVAISTINĖS 10 km bėgimo taurės“ etapas vyks birželio 1 dieną Šiauliuose.