Europos taurės finale Bolonijos „Virtus“ krepšininkai namie 80:67 įveikė Turkijos ekipą Bursos „Bursaspor“ ir iškovojo kelialapį į kito sezono Eurolygos turnyrą.

Scariolo auklėtiniai jau pirmame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą, kol Turkijos ekipa rinko klaidas – jų pirmoje rungtynių pusėje padarė net 11.

Trečiame kėlinyje turkai buvo sumažinę deficitą iki 7, bet tadas serbas Milošas Teodosičius užsikūrė ir dviem taikliais tritaškiais sugrąžino savo komandai 15 taškų pranašumą.

Paskutinį kėlinį ryžtingai pradėję „Bursaspor“ krepšininkai neketino pasiduoti ir sugebėjo priartėti iki 5 taškų. Vis tik triukšmingai palaikoma Bolonijos ekipa iniciatyvos neatidavė ir iškovojo pergalę.

Italijos komandą į pergalę vedė M. Teodosičius, kuris pelnė 21 tašką.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Šiauliuose rungtyniavęs Davidas Dudzinskis, pelnęs 14 taškų.

„Virtus“: M. Teodosičius 21, K. Weemsas ir M. Jaitehas po 13, M. Belinelli 12, J. Sampsonas 11.

„Bursaspor“: D. Dudzinskis 14, O. Bitimas 12, D. Needhamas ir K. Hayesas po 11, J. Hollandas 10.