Pralaimėjimą Europos taurės turnyre patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (3/5) krepšininkai. Pastarieji svečiuose po atkaklaus mūšio 60:65 (15:20, 17:13, 11:15, 17:17) nusileido Ankaros „Turk Telekom“ (4/4) komandai.

„Lietkabelis“ pelnė pirmuosius mačo taškus, tačiau tada turkai surinko aštuonis be atsako. Ketvirtąją žaidimo minutę skirtumas didėjo 4:13. Svečiai prieš ketvirčio pabaigą rezultatą švelnino 15:20. Panevėžio klubas antrajame ketvirtyje uždarė varžovus gynyboje ir po Panagičio Kalaitzakio baudų metimų išsiveržė į priekį 32:31.

Tačiau ilgai nepirmavo, turkai prieš ilgąją pertrauką persvėrė rezultatą. Pasibaigus dviem kėliniams „Lietkabelis“ atsiliko 32:33. Po didžiosios pertraukos Kristupas Žemaitis tritaškiu išvedė panevėžiečius į priekį (38:35), tačiau greitai trapaus pranašumą nebeliko. Aikštės šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą 13:4, kuri padėjo turkams nutolti (42:48).

Ketvirčio pabaigoje Gedimino Oreliko baudos metimas kiek švelnino svečių situaciją – 43:48. Ketvirtą kėlinį aikštės šeimininkai atidarė penkiais taškais be atsako ir skirtumas išaugo iki dvižebklio (43:53). Nors Panevėžio ekipa sugebėjo atsitiesti ir išlyginti rezultatą (53:53), tačiau netrukus vėl gavo smūgį ir varžovai nutolo (53:60).

Likus minutei Dovydas Giedraitis dvitaškiu mažino deficitą iki 2 taškų (58:60). Jau kitos atakos metu Anthony Clemmonsas smeigė tritaškį (58:63).

Likus 23 sekundėms, Djordje Gagičius švelnino skirtumą (60:63). Vis dėlto, apsiginti nepavyko – dviemis taškais atsakė ir JaJuanas Johnsonas ir turkai iškovojo pergalę – 65:60.

„Lietkabelis“: Panagiotis Kalaitzakis ir Djordje Gagičius po 11, Kristupas Žemaitis ir Gediminas Orelikas (6 rez. perd.) po 8, Kasparas Berzinis 7, Vytenis Lipkevičius 6 (8 atk. kam., 6 kld.), Dovydas Giedraitis 5.

„Turk Telekom“: JaJuanas Johnsonas 28 (11/23 dvit., 6/8 baud., 7 atk. kam., 27 n. b.), Anthony Clemmonsas 11, Aubrey Dawkinsas 9, Berkas Demiras 6, Alexas Perezas 5 (11 rez. perd.).

RUNGTYNIŲ EIGA:

Ketvirtas kėlinys: „Turk Telekom" 65:60 „Lietkabelis“

40 min. Panevėžiečių klaida gynyboje, Johnsono metimas iš po krepšio ir netiksli paskutinė „Lietkabelio“ ataka. Taip baigiasi šios rungtynes, kuriose „Turk Telekom“ rezultatu 65:60 nugalėjo svečius iš Panevėžio.

40 min. Gagičius pataiso netikslų Gedimino Oreliko tritaškį ir viltis vis dar gyva. (63:60)

40 min. Clemmonsas netikėtą Panevėžio ekipos spurtą sustabdo šaltakraujišku tritaškiu. (63:58).

39 min. Lietkabelis gaivina viltį įspūdingu spurtu. (60:58)

37 min. A. Dawkinsas smeigia tolimą tritaškį, o Johnsonas griausmingu dėjimu drebina Turkijos sostinę. Turkai vėl priekyje. (58:53)

36 min. Kalaitzakio dvitaškis ir „Lietkabelis“ spurtuoja 10:0. (53:53)

34 min. Vytenio Lipkevičiaus ir Karolio Giedraičio tritaškiai gerokai priartina panevėžiečius. (53:51)

32 min. Dž. Gagičiaus po prastos atkarpos pelno 2 taškus iš baudos metimų. (53:45).

31 min. Gagičiaus metimas iš po krepšio blokuojamas, o turkai greitam išpuolyje efektingai pelno taškus, persvara auga. (52:43)

Trečias kėlinys: „Turk Telekom" 48:43 „Lietkabelis“

30 min: Dvi turkų pražangos iš eilės leidžia Oreliuki mesti du baudos metimos, iš kurių jis pataiko vieną. Ankaros ekipa į paskutinį ketvirtį atsineša penkių taškų persvarą. (48:43)

28 min. Turkai 8:2 spurtu pabėga nuo „Lietkabelio“. Panevėžiečiams krepšys lyg užrištas. (48:42)

26 min. JeJuanas Johnsonas pataiko kablį su Berzinio pražanga ir realizuoja baudos metimą. (43:40)

26 min. Lengvai kamuolį įridenęs į krepšį, Gediminas Orelikas vėl lygina rezultatą. (40:40)

24 min. Dvi iš eilės taškais užsibaigusios atakos sugrąžina persvarą Ankaros ekipai. (40:38)

21 min. Vytenio Lipkevičiaus ir Kristupo Žemaičio tritaškiai išveda „Lietkabelį“  į priekį. (35:38)

Ilgoji pertrauka

Antras kėlinys: „Turk Telekom" 33:32 „Lietkabelis“

20 min. Turkai galingu dėjimu išsiveržia į priekį likus sekundei kėlinyje. (33:32)

20 min. Trys tikslūs Panagiočio Kalaitzakio baudos metimai iš trijų suteikia persvarą „Lietkabeliui.“ (31:32)

19 min. Stiprus Gagičiaus judesys po krepšiu leidžia pelnyti du lengvus taškus. (31:29)

18 min. Laisvas trijų taškų zonoje paliktas Dawkinsas smeigia tikslų metimą į panevėžiečių krepšį. (30:27)

17 min. Orelikas pelno savo pirmus taškus iš po krepšio ir lygina rezultatą. (27:27)

15 min. Po sunkaus kėlinio starto panevėžiečių puikus spurtas leidžia sumažinti persvarą iki vieno taško. (25:24)

Pirmas kėlinys: „Turk Telekom" 20:15 „Lietkabelis“

10 min. Stipriai kėlinį užbaigusio Kalaitzakio dvitaškis minant tritaškio liniją sumažina persvarą iki 5 taškų. (20:15)

8 min. Puikūs keturi iš eilės Panagiočio Kalaitzakio taškai (18:11).

6 min. Kasparo Berzinio tritaškis šiek tiek sumažina skirtumą. (15:7).

6 min. J.Johnsono dvitaškis ir „Turk Telekom" 11 taškų persvara (15:4).

4 min. Johnsonas meta dvitaškį su D.Giedraičio pražanga ir Ankaros klubo persvara auga (11:4).

4 min. Puikus Oreliko perdavimas ir Gagičiaus dėjimas į krepšį (8:4).

2 min. Du turkų tritaškiai iš eilės (6:2).

1 min. Pimuosius rungtynių taškus iš po krepšio pelno Dž. Gagičius (0:2).