Ketvirtadienio vakarą oficialiai UEFA Europos lygos grupių etape debiutavo Valdas Dambrauskas. Dėl koronaviruso pirmąsias savo komandos rungtynes praleidęs lietuvis debiutavo ne itin sėkmingai. Jo treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ savų žiūrovų akivaizdoje F grupėje 0:1 pralaimėjo Belgrado „Crvena zvezda“ ekipai.

Šį mačą „Ludogorec“ ekipai pavyko pradėti pavojinga ataka ir smūgiu į vartus, bet svečiams iš Serbijos smūgį atremti pavyko.

Tačiau gera ir aktyvi pradžia rezultato nedavė, o laikui bėgant vis daugiau iniciatyvos bandė perimti „Crvena zvezda“. Visgi, jiems itin pavojingų išpuolių sukurti nepavyko, tad pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Antrajame kėlinyje „Ludogorec“ žymiai ilgiau kontroliavo kamuolį, bet komandos atakos strigo paskutinėje fazėje. Tai lėmė, kad jiems per antrąjį kėlinį nepavyko atlikti smūgių į vartų plotą.

Tuo metu „Crvena zvezda“ žaidė efektyviau ir sugebėjo grasinti varžovų vartams. Vienas toks grasinimas 64 minutę galiausiai pasibaigė įvarčiu. Gueloras Kanga pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio ir pasiuntė jį į „Ludogorec“ vartus.

77 minutę V.Dambrausko komandos situacija tapo dar sunkesnė, kadangi krašto gynėjas Cicinho 77 minutę gavo antrą geltoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės, o „Ludogorec“ liko mažumoje.

Būdami tokioje situacijoje „Ludogorec“ neišsigelbėjo ir pralaimėjo, o „Crvena zvezda“ šventė antrą pergalę ir su 6 taškais pakilo į pirmą vietą grupėje. Tuo metu „Ludogorec“ su 1 tašku lieka trečioje vietoje.

C grupės mače netikėta pergalę šventė kaimynai lenkai. Varšuvos „Legia“ namuose 1:0 įveikė vieną stipriausių Anglijos „Premier“ lygos ekipų „Leicester City“ klubą.

Vienintelį mačo įvartį 31-ąją minutę pelnė Mahiras Emreli.

Sensacija užfiksuota Italijoje, kur Maskvos CSKA netikėtai 3:2 įveikė „Napoli“.