Eurolygoje Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (8/6) namie 81:91 (15:24, 28:18, 17:21, 21:28) nusileido Bolonijos „Virtus“ (10/4) krepšininkams.

Rungtynes solidžiau pradėjo svečiai iš Bolonijos, kurie netrukus pradėjo veržtis į priekį (24:10), tačiau pačioje ketvirčio pabaigoje „Baskonia“ priartėjo – 15:24.

Antrajame ketvirtyje solidžiau startavo jau šeimininkai – jie mažais žingsneliais ėmė artėti, o po Vanja Marinkovičiaus tritaškio jau buvo priekyje – 38:37.

Po pertraukos jau vyko lygi kova ir pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą. Lemtingą tolimą metimą pataikė M. Belinelli (88:81) ir svečiai laimėjo.

T. Sedekerskis aikštėje praleido 16 minučių, per kurias pelnė 7 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

„Baskonia“: Chima Moneke 16 (8 atk. kam.), Markusas Howardas (3/10 trit.) ir Nikos Rogkavopolous po 11, Codi Milleris-McIntyre’as 10 (13 rez. per., 8 atk. kam.),Vanja Marinkovičius 9, Tadas Sedekerskis 7.

„Virtus“: Marco Belinelli 27 (4/8 trit.), Tornike Shengelia 16 (6 atk. kam.), Isaia Cordinier 12 (8 atk. kam.), Alessandro Pajola 9 (6 rez. per.).

Tuo tarpu kitose Eurolygos rungtynėse Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ 89:81 (24:21, 21:15, 19:24, 25:21) palaužė dviženklį deficitą panaikinusią Vilerbano ASVEL (2/12).

M. Grigonis per 27 minutes pelnė 19 taškų (2/2 dvit., 5/9 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

„Panathinaikos“ didžiąją rungtynių dalį pirmavo, tiesa, persvara nebuvo tokia užtikrinta, kad klubas jaustųsi ramiai – 39:25. Maža to, antroje mačo dalyje ASVEL maksimaliai grįžo į kovą.

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai rezultatą netgi išlygino (69:69), tačiau šis skambutis pažadino svečius, kurie netrukus surengė du rezultatyvius išpuolius (73:69).

Varžovams ir vėl ėmus artėti savo žodį tarė ir M. Grigonis, smeigęs tritaškį (79:74). Svečių ginklu tapo būtent tolimi metimai. Netrukus dar vieną pridėjo ir Kostas Sloukas (82:76).

Aikštės šeimininkai rezultatyviai taip pat užbaigė atakas, tačiau tašką mače padėjo M. Grigonis. Lietuvis pradžioje smeigė dar vieną tritaškį, o galiausiai pelnė du taškus paskutinėmis sekundėmis ir įtvirtino svečių pergalę – 89:81.

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 19 (2/2 dvit., 5/9 trit.), Kostas Sloukas 18 (12 rez. perd., 29 n. b.), Kostas Mitoglou 16 (11 atk. kam.), Mathiasas Lessortas 14, Kendrickas Nunnas 13, Luca Vildoza ir Juancho Hernangomezas po 3.

ASVEL: Timothe'is Luwawu-Cabarrot 17 (7/12 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud., 6 kld.), Youssoupha Fallas 13, Joffrey Lauvergne'as 10 (11 atk. kam.), Johnas Egbunu 9, Parisas Lee 7.