Elektrėnų „Energija“ nepriekaištingai užbaigė savo pasirodymą IIHF Kontinentinės taurės pirmajame etape. Paskutinėse rungtynėse Estijoje Lietuvos čempionai nugalėjo turnyro šeimininkus „Narva PSK“ atstovus. Galutinis dvikovos rezultatas 6:3.

Pirmajame kėlinyje „Energija“ atliko net 23 metimus, tačiau nė vienas jų įvarčiu nevirto. Tuo tarpu „Narva“ išnaudojo vienintelę savo kiekybinę persvarą. Įvartį pelnė Aleksejus Sibirtsevas (17:00, rez. perd. Martinas Anohhinas)

Antrojo rungtynių trečdalio metu „Energija“ perėmė iniciatyvą bei pelnė tris įvarčius. Tadas Kumeliauskas (26:11, rez. perd. Matthew Gouldas, Aivaras Bendžius) pasižymėjo komandoms žaidžiant lygiomis sudėtimis, Aivaras Bendžius ritulį į vartus siuntė mažumoje (31:21), o Robertas Vorona realizavo daugumą (38:43, rez. perd. Donatas Kumeliauskas, Paulius Grybauskas).

Trečiajame kėlinyje estams dukart pavyko priartėti iki vieno įvarčio. Intrigą rungtynėse atstatė Georgijaus Vassiljevo (45:43) ir Aleksandro Titovo (56:35, rez. perd. Kirillas Ilinas) tikslios atakos.

Tiesa, Eimantas Noreika (51:16, rez. perd. D. Kumeliauskas, Dovydas Laimutis) atstatė savo komandai pranašumą, o rungtynių finiše dar du įvarčius pelnė A. Bendžius (57:26 ir 59:12).

Visas tris rungtynes laimėjusi „Energija“ pateko į kitą IIHF Kontinentinės taurės etapą. Spalio 18-20 dienomis, Brašovo mieste Rumunijoje jie kovos su Latvijos, Vengrijos ir Rumunijos čempionais.