Egipto fechtuotoja Nada Hafez atskleidė, kad 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse kovojo būdama septintą mėnesį nėščia.

N. Hafez socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė, kad „nešioja mažą olimpietę“, praėjus kelioms valandoms po to, kai pirmadienį finišavo geriausių fechtuotojų 16-uke olimpinėse žaidynėse.

26-erių fechtuotoja iš Kairo nugalėjo buvusią NCAA čempionę Elizabeth Tartakovsky iš JAV, o paskui pralaimėjo prieš Jeon Hayoung iš Pietų Korėjos.

Tiesa, N. Hafez yra triskart olimpietė 2019 m. Afrikos žaidynėse iškovojusi aukso medalius asmeninėse ir komandinėse fechtavimosi varžybose.

„Mano kūdikis ir aš patyrėme nemažai fizinių ir emocinių iššūkių. Nėštumo kalneliai yra sunkūs patys savaime, bet kovoti, kad išlaikytum gyvenimo ir sporto pusiausvyrą, buvo ne ką mažiau nei įtempta, tačiau verta. Rašau šią žinutę, norėdama pasakyti, kad pasididžiavimas užpildo mano esybę dėl to, kad užsitikrinau vietą 16 etape!“, – socialiniuose tinkluose rašė sportininkė.

Pirmadienio varžybas ji oficialiai baigė užimdama 16-ąją vietą – tai geriausias jos rezultatas per visas tris olimpines žaidynes.