Paryžiaus olimpinėse žaidynėse B grupėje antrąją pergalę iškovojo Vokietijos rinktinė (2/0), kuri 86:73 (22:10, 18:30, 20:11, 26:22) įveikė Brazilijos pasipriešinimą (0/2).

Pergalė leido pasaulio čempionams vokiečiams užsitikrinti vietą ketvirtfinalyje, o paskutines grupės rungtynes jie žais su Prancūzija.

Tuo tarpu Brazilijos paskutinė akistata su Japonija jau nieko nelems.

Vokiečiai galingai pradėjo susitikimą ir po atkarpos 8-0 iškart susikrovė dviženklį pranašumą dar pirmajame kėlinyje (17:6). Antrojo ketvirčio pradžioje atstumas dar padidėjo (24:10), bet brazilai baltos vėliavos taip anksti kelti neketino. Šie po spurto 13-3 nurėžė deficitą iki vos 1 taško (29:28).

Galiausiai Gui Santoso tritaškis išvedė brazilus į priekį (30:31). Pirmąją susitikimo dalį Brazilijos krepšininkai uždarė net keturiais tolimais šūviais iš eilės, kas padėjo išsaugoti persvarą savo rankose – 38:40.

Iš jų du pataikė Gui Santosas, o po vieną pridėjo Lucasas Diasas ir Yago dos Santosas. Po didžiosios pertraukos Vokietijos krepšininkai perėmė iniciatyvą ir pelnė 7 taškus be atsako (49:42). Vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui, skirtumas tarp komandų vėl tapo dviženklis (62:51).

Didžiausias jis buvo fiksuotas, kai rinktines skyrė 16 taškų (73:57). Po šio momento vokiečiai intrigos atkurti jau nebeleido. Nors atstumas sumenko, tačiau nežymiai ir pasaulio čempionai pasiekė tvirtą pergalę – 86:73.

Vokietijos rinktinė: Dennisas Schroderis 20 (3/4 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud., 6 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.), Franzas Wagneris 17 (0/6 trit., 4 per. kam.), Isaacas Bonga 15 (3/4 trit.), Andreasas Obstas 14 (3/8 trit.), Moritzas Wagneris 8, Danielis Theisas 6.

Brazilijos rinktinė: Yago dos Santosas 18 (5/6 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud., 8 rez. perd., 5 kld.), Vitoras Benite 17, Lucasas Diasas 9 (1/6 trit.), Gui Santosas 8, Leo Meindlas (1/9 dvit.) ir Bruno Caboclo (5 praž.) po 6.