Du baudinius realizavęs „Real“ įsirašė sunkius tris taškus Ispanijoje

Anglijoje „Chelsea“ iškovojo pergalę

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse pergalę iškovojo Madrido „Real“ klubas. Šalies čempionai penktajame ture 2:0 nugalėjo „Real Sociedad“ atstovus.

Nors pirmajame kėlinyje dažniau atakavo Madrido futbolininkai, kur kas arčiau įvarčio buvo „Real Sociedad“ atstovai. Du jų smūgiai pateikė į vartų skersinį. Visai arti įvarčio buvo Luka Sučičius ir Sheraldo Beckeris.

Iš karto po pertraukos sėkmė vėl šypsojosi svečiams. L. Sučičius šį kartą pataikė į vartų virpstą.

Sužaidus kiek mažiau nei valandą į šeimininkų vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, už tai, kad gynėjas sužaidė ranka. Nors vartininkas atspėjo kamuolio skriejimo kryptį ir jį liesti, bet Viniciaus Junioro smūgis buvo per stiprus, kad jis galėtų atremti smūgį.

75-ąją minutę vienuolikos metrų baudinį išprovokavo jau pats Vinicius Junioras, o jį šį kartą realizuoti ėmėsi Kylianas Mbappe. Prancūzas taip pat neklydo padvigubinęs savo komandos persvarą.

11 taškų per 5 turus surinkęs „Real“ Ispanijoje žengia antras.

Tuo tarpu Londono „Chelsea“ komandai pavyko iškovoti sunkią pergalę „Premier“ lygoje, kai ketvirtajame ture jie išvykoje 1:0 nugalėjo „Bournemouth“.

Pirmajame kėlinyje už oponentus pavojingai žaidę „Bournemouth“ atstovai turėjo puikią galimybę įvarčiui. „Chelsea“ vartininkas Robertas Sanchezas baudos aikštelėje pargriovė varžovą ir į Londono klubo vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys.

Visgi, pats ispanas ir ištaisė savo klaidą įspūdingai atremdamas Evanilsono smūgį.

Situaciją pakeitė Enzo Marescos atlikti keitimai. Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs Jadonas Sancho surado baudos aikštelėje buvusį Christopherį Nkunku, o šis, nepaisant to, jog jį supo trys gynėjai, sugebėjo apsisukti ir galingai iššauti į tolimąjį vartų kampą.

Po triumfo su 7 taškais „Chelsea“ pakilo į septintąją „Premier“ lygos poziciją.

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse Anglijoje tris taškus įsirašė Birmingemo  „Aston Villa“, kuri po atkaklios kovos namuose 3:2 pranoko Liverpulio  „Everton“.