Domantas Sabonis buvo vienas lyderių, tačiau su Indianos „Pacers“ (3/7) patyrė nesėkmę.

Lietuvio ekipa svečiuose 106:110 (19:24, 34:35, 30:23, 23:28) pripažino Portlando „Trail Blazers“ (4/5) pranašumą.

D.Sabonis per 36 minutes pelnė 15 taškų (7/8 dvit., 0/4 trit., 1/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Portlando ekipą į priekį vedė CJ McCollumas, kuris surinko 27 taškus.

Tuo tarpu visą sezoną stringantis Damianas Lillardas sužaidė ypatingai blogas rungtynes. Jis pataikė du metimus iš 13 ir surinko vos keturis taškus, bet atliko 11 perdavimų.

„Pacers“ paskutiniame kėlinyje po spurto 11:0 pirmavo 97:90, tačiau svečiai iniciatyvos neišlaikė, o dvikovos pabaigoje du svarbūs Roberto Covingtono tritaškiai lėmė šeimininkų pergalę.

Pirmoje mačo pusėje „Trail Blazers“ vienu metu pirmavo 16 taškų.

„Pacers“: T.J.McConnellis 19 (7 rez. perd.), Mylesas Turneris 16, Domantas Sabonis 15 (12 atk. kam.), Caris LeVertas ir Justinas Holiday po 12.

„Trail Blazers“: CJ McCollumas 27, Normanas Powellas 25, Robertas Covingtonas 19, Anfernee Simonsas 16.