• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Paryžiaus olimpinėse žaidynėse įvyko istorinis debiutas, kuris atnešė ir dar vieną šventę į Lietuvą. Dominika Banevič-Bgirl Nicka pirmą kartą vykusiose breiko varžybose iškovojo olimpinį sidabrą

Paryžiaus olimpinėse žaidynėse įvyko istorinis debiutas, kuris atnešė ir dar vieną šventę į Lietuvą. Dominika Banevič-Bgirl Nicka pirmą kartą vykusiose breiko varžybose iškovojo olimpinį sidabrą

REKLAMA

Geromis emocijomis tryškusi 17-metė lietuvė užtikrintai atžygiavo iki finalo, o jame 0:3 (3:6, 4:5, 4:5) nusileido Japonijos sportininkei Bgirl Ami.

Nors išsvajoto aukso laimėti nepavyko, atrodė, kad Dominika buvo laimingiausia iš visų trijų medalininkių ir nuolat šypsojosi bei mojavo sirgaliams. 

Po medalių ceremonijos su žurnalistais bendravusi breikerė sakė, kad medalis yra tikrai gerai, bet džiaugtis yra ir daugiau priežasčių. 

„Džiaugiuosi, kad iškovojau sidabro medalį ir stovėjau ant nugalėtojų podiumo, bet visų pirma džiaugiuosi, kad nugalėjau savo mintis. 

REKLAMA
REKLAMA

Patekimas į finalą man jau buvo laimėjimas, nes aš labai pasimėgavau pusfinaliu. Kaip galėjote pamatyti, mano veide visada buvo šypsena. 

REKLAMA

Mano tikslas šiandien buvo tiesiog daryti tai, ką aš moku geriausiai ir mėgautis. Man tai pavyko, aš mėgavausi kiekviena akimirka. Tai buvo didžiausias laimėjimas“, – kalbėjo jaunoji sportininkė. 

Būtent Nickos minėtos mintys galėjo kilti ir iš didelio spaudimo. Jį kūrė ne tik vietinė, bet ir užsienio žiniasklaida, o apie talentingąją lietuvę rašė ir tokie gigantai kaip CNN.  

„Aišku, spaudimas visada jaučiasi. Tai neatsiejama sportininkų dalis, – į tai reaguodama sakė Bgirl Nicka. – Jautėsi ir spaudimas, visokių minčių buvo, bet džiaugiuosi, kad pavyko nugalėti tą spaudimą ir pasimėgauti tuo, ką darau.“

REKLAMA
REKLAMA

Santarvės aikštėje, kurioje visai neseniai bronzos medalius atsiėmė ir Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė, buvo susirinkęs gausus būrys sirgalių, o minia tikrai buvo užsivedusi ir palaikė kiekvieną sportininkę. 

„Jausmas labai geras. Manau, kad olimpinėms reikėjo breiko. Tai buvo kažkas šviežio, naujo. Džiaugiuosi, kad galėjau atstovauti ne tik sau ir savo šaliai, bet ir visai breiko bendruomenei, kad pasaulis galėjo pamatyti, koks nuostabus breikas iš tikrųjų yra“, – į tokį olimpinį debiutą reagavo ji. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Į istorijos knygas įsirašiusi olimpinė vicečempionė teigė, kad savo pasirodymais ir plačia šypsena norėjo parodyti pasauliui, kad reikia daryti tai, ko labiausiai geidžia širdis. 

„Darykite tai, ką mylite ir mėgaukitės tuo ir tada viskas pavyks. Aš džiaugiuosi, kad aš laimėjau sidabro medalį, bet tai buvo efektas to, kad aš mėgaujuos tuo, ką darau. 

Aš džiaugiuosi, kad esu čia, esu dėkinga, kad galiu atstovauti sau ir savo šaliai, breikui tokioje didelėje scenoje“, – emocijomis dalinosi olimpietė. 

REKLAMA

Kaip jau minėta, olimpinėse žaidynėse breikas buvo pirmą kartą, o 2028 m. Los Andžele šios rungties nebeliks. 

„Taip, tai yra istorinis momentas, nes breikas yra pirmą kartą olimpinėse žaidynėse. Bet tuo pačiu tai istorinis momentas, nes parodėme visam pasauliui, kas yra breikas. Aš manau, kad labai daug žmonių susižavėjo ir labai džiaugiuosi dėl to“, – akcentavo D. Banevič.

Visą breiko finalą žiūrėkite:

pagarba, super pasirodymai, tikrai negalvojau, kad breikas TOKS gali buti
Nors breiku nesidomiu
Bet šiandien nesigailiu dėl praleisto laiko prie teliko
Šaunuolė
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų