Antrąją pergalę Prancūzijoje vykusiose tarptautinėse plaukimo varžybose (Meeting International de Nice) 50 metrų ilgio baseine sekmadienį iškovojo olimpinė, pasaulio bei Europos čempionė Rūta Meilutytė.

Penktadienį triumfavusi 100 m nuotolyje krūtine, lietuvė paskutinę varžybų dieną aplenkė visas varžoves ir dvigubai trumpesnėje distancijoje. 50 m krūtine ji nuplaukė per 30,88 sekundės ir 1,53 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią ispanę Jessicą Vall Montero bei net 2,72 sekundės - trečiojoje pozicijoje finišavusią italę Veronicą Panattoni.

R.Meilutytė sekmadienį varžėsi ir 100 m laisvu stiliumi finale. Ji sugaišo 55,64 sekundės ir 0,16 sekundės nusileido vengrei Katinkai Hosszu.

Trečia šioje rungtyje liko prancūzė Camile Muffat - 55,65 sekundės.

Beje, šiose varžybose R.Meilutytė pagerino du šalies rekordus - penktadienį ji pakoregavo pačiai priklausiusį rekordą plaukdama 50 m laisvu stiliumi (užimta antroji vieta), o šeštadienį užėmusi ketvirtąją vietą 50 m nuotolyje peteliške (27,26 sek.) dusyk gerino Gritei Apanavičiūtei nuo 2009 metų priklausiusį rekordą.

Trečiąją varžybų dieną pagaliau medalį iškovojo ir Jūratė Ščerbinskaitė. Ji 400 m laisvu stiliumi finale nuplaukė per 4 minutes 19,05 sekundės ir, 0,27 sekundės pagerinusi pačiai priklausiusį Lietuvos rekordą, užėmė trečiąją vietą.

Greičiau už lietuvę šios rungties finale plaukė tik ispanės - nugalėtoja tapusi Melanie Costa Schmidt (4:13,72) bei antroje vietoje likusi Beatriz Gomez Cortes (4:17,19).