„New Jersey Devils“ komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes šeštadienį namuose su „Winnipeg Jets“ ekipa atliko rezultatyvų perdavimą.

„Devils“ komanda šventė pergalę po pratęsimo 3:2 (0:0, 2:0, 0:2; 1:0).

Po D. Zubraus ir Braiso Salvadoro (Bryce Salvador) perdavimų 25-ąją min. pirmąjį susitikimo įvartį įmušė Patrikas Eliašas.

33-iąją min. Adamas Enrikas (Adam Henrique) padidino šeimininkų pranašumą iki 2:0, bet trečiajame kėlinyje pasižymėję Markas Fladas (Mark Flood, 47) ir Džimas Sleiteris (Jim Slater, 58) išlygino rezultatą. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 1 min. 28 sek., įmušė A. Enrikas.

19 min. 53 sek. žaidęs D. Zubrus du kartus metė į vartus.

33-ejų metų lietuvis per 12 šio sezono rungtynių įmušė tris įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Devils“ komanda, po 12 rungtynių turinti 13 taškų, Rytų konferencijoje užima dešimtąją vietą.